Людовіко Ейнауді

Великий зал
1697 - 4800 грн

УСІ КВИТКИ ПРОДАНО!

Шановні глядачі!

Концерт відбудеться згідно із діючими нормами «червоного» рівня епідемічних обмежень. Обов’язковою умовою доступу для глядачів на концерт є наявність захисної маски та одного з наступних документів:

–  Негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР, який проведено не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу)

–  Негативний результат експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який проведено не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу)

–  Документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації

– Довідку про нещодавно перенесене захворювання, спричинене короновірусною інфекцією

-Міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини  або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати)

 

Перелічені вище обмеження не стосуються осіб молодше 18 років. У випадку відвідування заходу особами молодше 18 років необхідно мати документи, що підтверджують вік.

 

 

Друзі!

З причин, які не залежать від нас та артиста, концерт Людовіко Ейнауді переноситься на 14 листопада 2021 року.

Так, наша зустріч з віртуозним італійським композитором, піаністом та автором популярних саундтреків трохи відкладається. Але це очікування тільки посилить хвилю емоцій та вражень від улюблених музичних творів

Всі придбані квитки автоматично дійсні на нову дату та не потребують обміну.

Дякуємо за розуміння !
До зустрічі 14 листопада в Києві!  

Виступи

Топ події 2022