Луі Сі Кей

Великий зал
25.02.22 19:30
50 - 1499 грн

Увага, квитки на 26.02.2022 продано!

Друзі!
У зв’язку з нестабільною та загрозливою епідеміологічною ситуацією у світі, спричиненою COVID19, змушені повідомити про перенесення концертів Louis C.K. з травня 2021 року на лютий 2022 року.
Усі квитки, придбані раніше, залишаються дійсними на нові дати та не потребують обміну.
Квитки, придбані на 14.05.2020 та 11.05.2021 дійсні на 25.02.2022
Квитки, придбані на 15.05.2020 та 12.05.2021 дійсні на 26.02.2022
Чекаємо на зустріч!
Дякуємо за розуміння і будьте здорові!

Вперше в Україні всесвітньо відомий американський стендап комік Луі Сі Кей!
Шестиразовий володар премії Emmy Луїс Сі Кей випустив понад вісім альбомів повнометражних документально-комедійних концертних фільмів, включаючи такі, як «Безсоромні» («Shameless»), «Пошарпані» («Chewed Up»), «Кумедні» («Hilarious»), альбом у аудіо-форматі «Word – Live at Carnegie Hall», повнометражні концертні фільми «Live at the Beacon Theater» ,«О Боже мій» («Oh My God») та «Жити в магазині комедій» (Live at the Comedy Store), а також останній «Луї Сі Кей 2017» («Louis C.K. 2017»). Луї Сі Кей – це творець, письменник, режисер та зірка серед тріо переможців шоу ” Peabody Award ” Луї, Горація та Піта. У січні 2015 року Сі Кей став першим коміком, чиї квитки на виступ в Madison Square Garden були повністю розпродані тричі протягом одного туру.

«Контент лише для дорослих»

Авторські права передбачають:

Луї Сі Кей володіє всіма правами на зміст і матеріали, включаючи будь-які жарти і скетчі («матеріали»), надані під час його виступів. Матеріали не можуть бути скопійовані, переведені, передані, відображені, поширені або відтворені дослівно (далі «Використання»), повністю або частково, в будь-якій формі, в засобах масової інформації або у технологіях, які відомі зараз або будуть розроблені пізніше, без попередньої письмової згоди Луї Сі Кей. Будь-яке використання матеріалів без попередньої письмової згоди Луї Сі Кей суворо заборонено і підлягає всім доступним засобам правового захисту, або в рамках права справедливості або за законом, за рахунок будь-якої особи, що порушує цю заборону.

Умови проведення заходу від компанії «Yondr»:

Захід відбувається без використання мобільних телефонів. Використання мобільних телефонів, смарт-годинників, смарт-аксесуарів, камер або записуючих пристроїв на виступі не допускається. Після прибуття на місце проведення, всі телефони і смарт-годинники будуть сховані в Yondr кейси, які відкриються після завершення заходу. Гості можуть користуватися телефоном в будь-який час протягом всього шоу в спеціально відведених для цього місцях. Всі телефони будуть повторно поміщені в кейси Yondr перед поверненням у приміщення, де відбувається виступ.

Особи, помічені за використанням мобільного телефону під час виступу, будуть виведені із приміщення. Ми цінуємо вашу співпрацю в створенні можливостей для перегляду без використання мобільного телефону.

Для подальшої інформації перегляньте www.overyondr.com/faq

ШОУ ВІЛЬНЕ ВІД ТЕЛЕФОНІВ

Як це працює:

1. Чохол

Коли Ви заходите на місце проведення Заходу, Ваш телефон буде розміщено в спеціальний чохол Yondr

2. Блокування

Після розміщення телефону всередині чохол буде замкнено. Ви зберігаєте свій телефон всередині під час всього шоу

3. Розблокування

Щоб знову використовувати Ваш телефон розблокуйте його у будь-якій Зоні розблокування в холі!

Виступи

25.02.2022

19:30
Великий зал
50 - 1499 грн

Топ події 2021