Олег Винник

Великий зал
650 - 2500 грн

УВАГА!!

Друзі, вимушені повідомити, що концерти Олега Винника у Палаці «Україна» 24 та 25 листопада перенесено на весну 2022 року.

Ми до останнього робили усе можливе, аби наші зустрічі відбулися. Але, на жаль, на сьогоднішній день стан здоров’я Артиста не дозволяє йому вийти на сцену.

Сподіваємося на Ваше розуміння і щиро вдячні за Вашу безмежну Любов! Усі квитки залишаються дійсними. Нові дати виступів будуть оголошені додатково.

Слідкуйте за анонсами і бережіть себе! 

Шановні глядачі!

 

Концерт відбудеться згідно із діючими нормами «червоного» рівня епідемічних обмежень. Обов’язковою умовою доступу для глядачів на концерт є наявність захисної маски та одного з наступних документів:

–  Негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР, який проведено не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу)

–  Негативний результат експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який проведено не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу)

–  Документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації

– Довідку про нещодавно перенесене захворювання, спричинене короновірусною інфекцією

– Міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини  або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати)

Також на вході буде можливість зробити експрес-тести за лояльною ціною.

Перелічені вище обмеження не стосуються осіб молодше 18 років. У випадку відвідування заходу особами молодше 18 років необхідно мати документи, що підтверджують вік.

 

Олег Винник з авторською програмою «Безумна Любов» у Палаці «Україна» 25 листопада у НПМ «Україна» відбудеться сольний концерт Артиста №1 Олега Винника.

Гостей концерту очікують танцювальні суперхіти і душевні балади, а також – якісні світло, звук від кращих професіоналів країни. Загальна концепція шоу задумана максимально видовищно і лаконічно. У центрі – артист, усі елементи сценографії, віджеїнг, спецефекти будуть доповненням до приголомшливого вокалу та харизми співака.

Олег Винник входить у ТОП найуспішніших артистів української сцени. Головний ньюзмейкер, володар багатьох престижних премій. Співак задає тренди в українському шоу-бізнесі. Він став першим сольним поп-виконавцем в Україні, який почав збирати стадіони. Першим серед зірок вітчизняного шоу-бізнесу поспіль зібрав 3 Палаци «Україна» та підкорив 2 столичних Палаци Спорту. Першим відкрив нові концертні майданчики, які після Винника «освоюють» інші артисти. У містах Європи музикант збирає не клуби, а повноцінні концертні зали на декілька тисяч глядачів.

Виступи

Топ події 2022