ОРКЕСТР ГЛЕННА МІЛЛЕРА

Великий зал
01.12 19:30
190 - 1800 грн

Оркестр Гленна Міллера у Києві! Чекаємо на вас 2021-12-01 в 19:30 на локації Палац Україна, Київ.

Уславлений джазовий колектив «The World Famous Glenn Miller Orchestra» п/уВіла Салдена з новою програмою.

36 років на сцені!

Кожні два роки – протягом останніх 14ти – ці віртуозні музиканти приїжджають в Україну, щоб наповнювати наші серця чарівним класичним джазом.

Оркестр є одним з трьох оркестров у світі, що може так назватися, і єдиним, який має право грати в Україні!.

В репертуарі Оркестру Гленна Міллера – п’єси видатних композиторів епохи біг-бендів – епохи легендарного джазу 30-50х років минулого століття..

Віл Салден – неперевершений, відомий митець та виконавець Нідерландів – закохався в джаз давно іназавжди, та зміг зібрати талановитих музикантів з разних країн, подібно до нього закоханих у джаз, які 36 років дарують своє мистецтво європейській публіці.

Віл та його команда намагаються втілити у життя магічну формулу Міллера: «Кожен соліст іоранжувальник повинен створити новий і бездоганний стиль, що пізнається з найперших нот».

До речі, згідно легенді, той самий унікальний і, безумовно, знаний усіма шарм Оркестру Гленна Міллеранародився дуже раптово. Під час концерту трубач поранив губу, і кларнетист вимушений був підхопити його партію.

Таким чином, з’явився на світ стиль гри Гленна Міллера – стиль, що дарує глядачам незабутні миттєвості свята і дотик до неймовірності Музики!

Звичайно, кульмінацією концерту буде виконання найвідомішого твору – «Серенади місячного сяйва» з фільму «Серенада сонячної долини», – яке занурить Вас у казкову атмосферу епохи Гленна Міллера.

Виступи

01.12.2021

19:30
Великий зал
190 - 1800 грн

Топ події 2021