Queen Show

Великий зал
10.11 19:00
350 - 2650 грн

QUEEN SHOW І МАРК МАРТЕЛ ЗНОВУ В Україні! СПЕЦІАЛЬНИЙ КОНЦЕРТ!

Ви закидали нас повідомленнями і дуже просили повторити. А ми майже рік вели переговори, щоб Ви знову змогли відчути зашкалючий драйв від емоцій на концерті Queen Show і Марка Мартела. І ось, час настав!

 Ми раді повідомити, що Queen Show і Марк Мартел знову в Україні з програмою «НА БІС»!

Київ – 10 листопада 2021 р.

Зробіть все, щоб на цей раз точно не пропустити подію своєї мрії! Це буде не просто концерт, а чудодійний засіб, який зцілює, оновлює і заряджає! Ви побачите краще триб’ют-шоу “Queen” у світі. Мурахи побіжать по шкірі, а серце завмирає від перших акордів. Сорок світових хітів “Queen” зі списку найпопулярніших пісень групи: «Bohemian Rhapsody», «Show must go», «Radio Ga Ga», «Somebody to Love» і багато інших композицій прозвучать для вас в цей вечір.

Марк Мартел – це унікальне явище: він справді не тільки співає як Фредді, вловлюючи його манеру поведінки та вокальні інтонації. Він і зовні схожий на соліста Queen. Не дарма критики називають Мартела «реінкарнацією» Меркьюрі. Відомий ударник «Квінів» Роджер Тейлор благословив Марка на участь у фільмі «Богемська рапсодія», де його голосом співає актор Рамі Малек.

У 2011 році Мартел на конкурсі проекту Queen Extravaganza виконав фрагмент пісні «Somebody To Love» і цього вистачило, щоб звести з розуму слухачів і легендарних музикантів Queen. Ролик Мартела зібрав 9 000 000 переглядів.

Виступаючи у Києві 7 червня 2019, Марк Мартел зізнався, що київський концерт став кращим в його світовому турі: Дякую, Київ! Ти звучав прекрасно сьогодні ввечері 3800 голосами! », – написав тоді в своєму Instagram кращий вокальний двійник Фредді Меркьюрі.

Виступи

10.11.2021

19:00
Великий зал
350 - 2650 грн

Топ події 2021