Томас Андерс

Великий зал
03.03 19:00
550 - 3550 грн

Концерт ТОМАС АНДЕРС та група «Modern Talking». Святковий концерт в Києві відбудеться 03 березня 2022 р, 19:00, Національний палац мистецтв Україна.

Легенда світової поп-музики Томас Андерс разом із гуртом Modern Talking приїжджає до Києва з великим святковим концертом! Захід пройде 3 березня у Національному палаці мистецтв Україна. Купуйте квитки на концерт Thomas Anders – зробіть подарунок коханій жінці на 8 березня!

Магнетичний вокал Томаса Андерса

Його голос знайомий навіть тим, хто у 90-ті тільки-но з’явився на світ. Приголомшливий дует Томаса Андерса та Дітера Болена під назвою Modern Talking тряс увесь світ. Вони набули популярності вже з першого ж треку You’re My Heart, You’re My Soul і стали найуспішнішим німецьким музичним колективом. Мелодійні пісні з сильним вокалом потрапили точно в серце шанувальників поп-музики та забезпечили популярність Modern Talking до наших днів.

Після остаточного розпаду групи в 2003 Томас Андерс щільніше зайнявся сольною кар’єрою. Він записав кілька успішних альбомів, зіграв не одну сотню концертів. Приголомшливий вокал, шалена енергетика і велика харизма дозволяє Томасу Андерсу залишатися на піку популярності вже майже 40 років. І тому його кожен живий виступ проходить при заповнених майданчиках, а публіка завжди йде максимально задоволеною.

Великий святковий концерт

Томас Андерс приїжджає до Києва, щоб зіграти концерт, присвячений спеціальному Міжнародному жіночому дню. Музикант підготував нову програму, наповнену найкращими хітами. Кожен номер супроводжуватиметься масштабним світловим шоу та унікальним відеорядом. Таку подію не можна пропускати!

Виступи

03.03.2022

19:00
Великий зал
550 - 3550 грн

Топ події 2022