Валерій Меладзе

Великий зал
01.04.22 19:30
699 - 3999 грн

Валерій Меладзе, який має величезну кількість авторитетних нагород і надихаючий мільйони людей своєю творчістю більш ніж 25 років, виступить у палаці «Україна»  з великим сольним концертом.

«Талановитий, витончений, унікальний» – саме такими епітетами нагороджують шанувальники співака. Затрепетний і душевний стиль виконання Валерія Меладзе нерідко називають «Останнім романтиком» – до речі,саме таку назву носив один з його альбомів.

У Валерія Меладзе неповторний стиль і, звичайно ж, приголомшливі вокальні дані, які завжди заворожуютьшанувальників. За свій творчий шлях, який триває вже більше чверті століття, співак дав кілька тисяч концертів. Його композиції підкорювали найавторитетніші хіт-паради.

З самого початку музичної кар’єри Валерія Меладзе автором майже всіх його пісень став старший брат співака – Костянтин Меладзе. «Сэра», «Красиво», «Я не могу без тебя», «Салют, Вера!», «Небеса», «Любовь и млечный путь» – ось далеко не повний перелік хітів, які подарував нам творчий тандем. Величезна кількість музичних премій і нагород – яскраве свідчення успішності і народної любові. Брати Меладзе стали справжнім брендом, що асоціюється з якісним вокалом, красивими аранжуваннями і наповненими глибоким змістом композиціями.

Репертуар Валерія Меладзе надихає людей щирими емоціями, що торкаються найпотаємніших глибин душі. Його стиль завжди бездоганний, як в плані виконавського таланту, так і зовнішнього вигляду. Переконатися в цьому зможе кожен, відвідавши концерт «останнього романтика».

Виступи

01.04.2022

19:30
Великий зал
699 - 3999 грн

Топ події 2021