Василь Зінкевич

Великий зал
150 - 1200 грн

Шановні глядачі!

Концерт відбудеться згідно із діючими нормами «жовтого» рівня епідемічних обмежень відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №1236 від 9 грудня 2020 року (із змінами). Обов’язковою умовою доступу для глядачів на концерт є наявність захисної маски та одного з наступних документів:

–  Негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР, який проведено не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу)

–  Негативний результат експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який проведено не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу)

–  Документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації

–  Документ, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини

 • Міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати) 
 • Міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини  або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати)

–  Міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує одужання від COVID-19

 • Міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР

Перелічені вище обмеження не стосуються осіб молодше 18 років. У випадку відвідування заходу особами молодше 18 років необхідно мати документи, що підтверджують вік.

 

3 жовтня 2021 року у Палаці «Україна» відбудеться концерт Василя Зінкевича «Скрипка грає» в Києві. Концерт відбудеться за участі скрипаля-віртуоза Василя Попадюка з Канади та автора-виконавиці Kristina V, яка вже підкорила своїм співом українську діаспору в США.

Василь Зінкевич — один з виконавців легендарної пісні «Червона рута», яка стала однією з найбільш відомих українських композицій. Цю пісню на музику Володимира Івасюка співак виконав разом з Назарієм Яремчуком і відтоді вона почала свій шлях світом Василь Зінкевич знявся у багатьох музичних фільмах і присвятив понад 50 років свого життя творчої діяльності. У тому числі — у складі легендарного ансамблю «Смерічка».

Концерт «Скрипка грає»

Василь Попадюк — всесвітньо відомий скрипаль, який прославив Україну не тільки в Канаді, а й в усьому світі. Він неодноразово співпрацював зі світовими зірками та грав у найкращих залах. Недарма за його талант артиста назвали «Українським Паганіні». І звичайно, яка українська пісня може бути без жіночого голосу? Прикрасою цього вечора стане мелодійна і талановита Kristina V!

Щоб потрапити на концерт Василя Зінкевича в Києві, купуйте квитки на нашому сайті та в касі Палацу Україна. Ціна квитків від 150 до 1250 гривень.

Де послухати класика української естради в Києві? На концерті Василя Зінкевича!

 1. Побачити легенду української естради
 2. Почути наживо улюблені пісні
 3. Насолодитися зірками української діаспори

Василь Зінкевич пісні:

 • Забудь печаль
 • Скажи, скажи
 • Скрипка грає
 • Весна для тебе
 • На щастя, на долю
 • Кличу тебе
 • Марічка

Виступи

Топ події 2022