віваіва

Інформація про проведення заходів у Палаці «Україна» у період “жовтої” зони

6 Гру 16:56, Пн

Шановні глядачі!

Згідно із діючими нормами «жовтого» рівня епідемічних обмежень відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №1236 від 9 грудня 2020 року (із змінами). Обов’язковою умовою доступу для глядачів на концерт є наявність захисної маски та одного з наступних документів:

–  Негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР, який проведено не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу)

–  Негативний результат експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який проведено не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу)

–  Документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації

– Довідку про нещодавно перенесене захворювання, спричинене короновірусною інфекцією

– Жовтий COVID-сертифікат щодо отримання однієї дози вакцини або паперова довідка 063-О (діють 30 днів)

– Міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини  або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати)

Якщо у вас немає перелічених вище документів, ви можете зробити експрес-тест за власний кошт перед початком заходу у приміщенні Палацу «Україна»!

Перелічені вище обмеження не стосуються осіб молодше 18 років. У випадку відвідування заходу особами молодше 18 років необхідно мати документи, що підтверджують вік.

 

Відповіді на найбільш поширені запитання:

 

Чи можу я скористатися своїм квитком?

Так, звісно. Усі куплені квитки дійсні.

Чи можу я повернути квитки?

Так, якщо захід скасовано.

 

 

 

 

 

 

Новини