віваіва

Найяскравіша зимова локація набирає обертів

29 Гру 16:33, Вт

18 грудня біля Палацу “Україна” відбулося відкриття казкового новорічного Містечка зимових розваг.

5 найкрутіших БЕЗПЕЧНИХ локацій Києва: найвища гірка, простора ковзанка, чарівна Резиденція Святого Миколая, фудкорти кращих закладів міста, унікальна у своїй концепції 16-метрова  ялинка, прикрашена іграшками у вигляді музичних інструментів, інстаграмні фотозони.

«Містечко зимових розваг» – стильне, яскраве та бажане місце усіх киян та гостей столиці. За короткий період роботи зимову казку встигли відвідати зірки українського шоу-бізнесу, політики та відомі спортсмени. Більше 20 000 дописів у соціальних мережах за майже два тижні роботи.

Резиденція Святого Миколая запрошує усіх малюків поспілкуватися із чарівником, отримати солодкий подарунок та фото на згадку.

Найкрутіша тюбінг-гірка заввишки 7 метрів за тиждень стала найпопулярнішим атракціоном для дорослих та дітей.

Ковзанка під відкритим небом із обмеженою кількістю людей задля комфорту та безпеки з можливістю домовитися із тренером та продуктивно провести 1 годину на ковзанці.

«Містечко зимових розваг» гостинно запрошує діточок, які потребують турботи та особливої уваги. Декілька сеансів зарезервовані для відвідування соціально незахищеними категоріями дітей. Малеча отримує шалені емоції та активно проводить час на новорічних канікулах.

На території Містечка запроваджено безготівковий формат розрахунку задля безпеки наших гостей. Розрахуватися можна лише карткою. Для зручності на другому ярусі знаходиться будиночок Мастеркард та Приватбанк, де за лічені секунди можна отримати картку або скористатися терміналом для поповнення рахунку.

Усі карантинні заходи на території Містечка зимових розваг забезпечені повною мірою. Зокрема, задля безпечного перебування на локації необхідно дотримуватися безпечної дистанції та знаходитися на території у захисних масках.

Організатори контролюють виконання усіх необхідних епідеміологічних вимог відповідно до розпоряджень МОЗ.

Вхід на територію Містечка та фудкорт БЕЗКОШТОВНИЙ.

 

КВИТКИ ТУТ

Галерея

Новини