віваіва

«НОВА СНІГОВА КОРОЛЕВА» – ГЛЯДАЦЬКИЙ ФУРОР ПРЕМ’ЄРИ МЮЗИКЛУ  БРОДВЕЙСЬКОГО ФОРМАТУ 

27 Гру 16:29, Пн

«НОВА СНІГОВА КОРОЛЕВА» – ГЛЯДАЦЬКИЙ ФУРОР ПРЕМ’ЄРИ МЮЗИКЛУ  БРОДВЕЙСЬКОГО ФОРМАТУ 

         На Різдво у Національному палаці «Україна» стартували прем’єрні покази новорічного мюзиклу «Нова Снігова Королева».

         Автор ідеї та продюсер проєкту Сергій Перман підкреслює, що «мюзикл саме бродвейського формату – у такому масштабі і для такої великої сцени створено у нашій країні вперше. Це грандіозне дійство для  сучасних дітей та їх батьків, а для палацу «Україна» – історичний момент: ми перегорнули сторінку новорічних «солянок», сконструйованих на швидкоруч під свята. «Нова Снігова Королева» – це інший вимір, прорив у XXI століття, ідеї high level, авторська музика та найпопулярніші українські артисти».

         Над створенням цього ефектного, інтерактивного шоу для всієї родини протягом кількох місяців працювала величезна команда: автор яскравої, оригінальної  музики, що чудово лягає на слух і запам’ятовується з перших тактів, один з найпопулярніших композиторів – Дмитро Саратський. Проникливі та глибокі тексти до пісень написала Анна Завальська. Режисер і хореограф Олександр Лещенко динамічно вибудував дію й створив цікаву хореографічну партитуру постановки.

 

          Ексклюзивну, функціональну сценографію у вигляді триярусного та високотехнологічного (з екранами, пандусами, лабіринтами) крижаного айсбергу, що заповнив усю величезну сцену Палацу, – розробляла найбільша в Україні компанія з виробництва декорацій StarLight Scenery. 

         Також спеціально для мюзиклу було створено більше 50 костюмів.  Фурор здійняла, звісно, запаморочлива сукня Снігової Королеви – Олі Полякової. 

        Лук бабусі Герди в панчохах Гуччі у виконанні Діми Коляденко – шедеврально влучив у образ, тим більше, артист зізнався, що «зняв» його з мами Ірини Білик, своєї тещі – Ганни Яківни.

        Оля Полякова, у такому новому для себе амплуа, – виступила вперше, буквально розірвавши публіку не лише виконанням хітових музичних номерів, талановито написаних композитором з урахуванням її голосового діапазону та майстерності, а й яскравим акторським талантом.

        Епатажний Діма Коляденко колоритно й соковито зіграв бабусю Герду, привівши у захват різновікову публіку.

 

        У ролі Кая на великій сцені дебютував фонтануючий енергією «фабрикант» Михайло Соколовський. 

        Улюбленець же кінотеатральної публіки – Володимир Горянський теж дебютував… У ролі Санти: неочікуваний герой для культової зимової казки Ганса-Християна Андерсена, перетворився на майже головного персонажа лихо закрученого сюжету мюзиклу, створеного авторами студії «Квартал 95».

        Також у мюзиклі задіяно 10 фантастичних циркових артисти із приголомшуючими номерами, 30 танцівників, серед яких спеціальні гості – унікальний танцювальний LED-колектив із Дніпра Light Balance (переможці America’s Got Talent, 2017). 

        Мюзикл «Нова Снігова Королева», на який так довго чекала вся  країна, відбувся завдяки підтримці світового лідеру Mastercard та найбільшого українського банку Ощадбанк.

      Перші дні шоу відзначились повними аншлагами: на сьогодні вже продано більше 35 000 квитків, а прем’єрні покази новорічного мюзиклу на сцені Палацу «Україна» триватимуть до 4 січня 2022 року.

 Вартість квитків: від 250 грн. Замовлення квитків тут: https://palace-ukraine.com

 

Новини