віваіва

Новий сезон з турботою про вас

6 Вер 15:28, Нд

В Національному Палаці мистецтв «Україна» стартував 51 сезон! Ми потурбувалися, аби перебування наших відвідувачів під час заходів в період адаптивного карантину було максимально безпечним.

Сигнальні стрічки біля входу в приміщення нагадують про дотримання дистанції.

Весь персонал Палацу зустрічає глядачів у масках та рукавичках. Але можемо Вас запевнити, під масками ховаються яскраві посмішки! Адже ми так скучили за літо, і були надзвичайно раді зустрічі із Вами! Ми також дуже хочемо бачити Ваші усміхнені обличчя, проте, просимо Вас бути у масках, аби дотримуватися усіх карантинних норм.

На вході, окрім вже звичної процедури перевірки квитків, проводиться температурний скринінг.

Чи не на кожному кроці оголошення, які інформують глядачів про правила перебування в Палаці під час адаптивного карантину.

Як завжди, до Ваших послуг наші бари. Дотримання дистанції, санітайзери, безготівковий розрахунок. Акцентуємо Вашу увагу, що весь посуд проходить термічну обробку. Проте, якщо хтось мав бажання користуватися винятково одноразовим посудом, на ваш вибір пропонуються крафтові паперові набори.

У туалетних кімнатах, окрім звичних засобів гігієни, з’явилися санітайзери.

Ми слідкуємо, аби у великій залі головного концертного майданчика країни не було скупчення.

Акцентуємо увагу, що слід займати місця виключно вказані на квитках, адже вони продаються за чіткою схемою, розробленою спеціально для проведення заходів в період адаптивного карантину.

Після кожного заходу проводиться загальне знезараження приміщень та поверхонь.

Чекаємо Вас на наших заходах та дбаємо про Вашу безпеку!

Новини