Відвідування Палацу “Україна” для людей з інвалідністю.

21 Вер 12:54, Пн

Шановні глядачі, ми раді повідомити, що на території Палацу “Україна” створені необхідні умови для людей з інвалідністю, що пересуваються на кріслах колісних, для зручного і комфортного перебування під час культурно-мистецьких заходів.

КРОК 1. Порядок придбання квитків

У партері Великої зали ми облаштували 12 місць для людей з інвалідністю, що пересуваються на кріслах колісних – в рядах №1 та №17. Для зручності, такі місця позначені червоним кольором на схемі зали. Квитки для супроводжуючої особи можна придбати у рядах №2 та №18. Такі місця позначені синім кольором на схемі зали.

У Малій залі для людей з інвалідністю, що пересуваються на кріслах колісних, облаштовані місця №24 в рядах №2 та №4, що позначені червоним кольором на схемі зали. Квитки для супроводжуючої особи можна купити у рядах №3 та №5. Такі місця позначені синім кольором.

Для своєчасного облаштування місць для людей з інвалідністю квиток потрібно придбати заздалегідь, але не пізніше ніж за 24 години до дати початку заходу. Інформацію щодо наявності вільних місць можна дізнатися в касі та на офіційному сайті Палацу “Україна”, а також на сайтах квиткових операторів.

Організатор залишає за собою право за 24 години до початку заходу відкрити загальний продаж на зазначені вище місця.

 

Важлива інформація! 

Під час карантину зали Палацу наповнюються на 50 відсотків, а розсадка відбувається у шахматному порядку. Зважаючи на це, кількість місць для людей з інвалідністю тимчасово скорочується. Нижче ви можете ознайомитися з кількістю доступних під час карантину місць для людей з інвалідністю та схемами розсадки Великої та Малої зал.

СХЕМИ ЗАЛІВ З ПОЗНАЧЕННЯМ МІСЦЬ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ 

Велика Зала Палацу:

Мала зала Палацу:

 

КРОК 2. Паркування авто та вхід до Палацу

Вхід для людей з інвалідністю розташований зі сторони вул. Євгена Коновальця – Під’їзд №2.

Автомобілі можна припаркувати на закріплених паркомісцях. Паркування автівки для людей з інвалідністю відбувається на розі вулиць Є.Коновальця та вул. В. Васильківська. Для попереднього бронювання паркомісць просимо заздалегідь телефонувати до адміністратора за тел: +38 (050) 386 63 88 (Велика зала); +38 (067) 443 20 84 (Мала зала).  

У разі, якщо ви користуєтеся громадським транспортом, рекомендуємо маршрут до Під’їзду №2 чи Центрального входу Палацу, використовуючи пандуси зі сторони вул. Є.Коновальця.

 

СХЕМА РОЗМІЩЕННЯ ПАРКОМІСЦЬ ТА НАВІГАЦІЯ ДО НОВОГО ВХОДУ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ.

КРОК 3. Вхід до фойє Палацу та Глядацької зали.

Ми облаштували спеціальний та максимально зручний вхід до Великої зали для людей з інвалідністю зі сторони вул. Є. Коновальця – Під’їзд №2, де  знаходяться окремий гардероб, вбиральня та вхід до зали.

Для вашого комфорту вхід у Малу залу облаштований пандусом, який розташований праворуч від головного входу в Палац. У холі Малого залу знаходяться гардероб,  вбиральня та бар.

 

СХЕМА РОЗМІЩЕННЯ ГАРДЕРОБІВ, ВБИРАЛЕНЬ ТА ВХОДІВ ДО ЗАЛ

Будемо раді бачити Вас у Палаці “Україна”!

 

Новини