віваіва

Правила для глядачів

16 Чер 11:24, Вт

Дорогі гості, просимо вас ознайомитися з Офіційними правилами для відвідувачів Палацу.

Значення термінів, що вживаються:

Адміністрація – Посадові особи Державного підприємства «Національний палац мистецтв «Україна».

Відвідувач – фізична особа, яка з Квитком прибула до Палацу «Україна» на відвідування Заходу.

Глядацька зала – Малий зал та/або Великий зал Палацу «Україна».

Квиток – документ у формі запрошення, акредитації або упорядкованої сукупності даних що підтверджує право на одноразове відвідування Заходу.

Захід – спектаклі, концерти, вистави, шоу та інші видовищні чи культурно-просвітницькі заходи, форуми тощо.

Організатор – суб’єкт господарювання, що здійснює діяльність пов’язану з організацією та проведенням Заходу.

Палац «Україна» – Державне підприємство «Національний палац мистецтв «Україна», м. Київ, вул. Велика Васильківська, 103.

Служба безпеки та охорони – ліцензована охоронна структура залучена Адміністрацією, або Організатором для проведення Заходу.

Загальні положення

Ці правила затвердженні з метою поліпшення організації, підготовки та проведення Заходу, забезпечення громадського порядку, безпеки Відвідувачів Заходу, а також визначають правила поведінки Відвідувачів в Палаці «Україна».

Правила поведінки регулюють відносини між Відвідувачем, Адміністрацією Палацу «Україна», Організатором Заходу і Службою безпеки та охорони, що виникають при відвідуванні Заходу в Палаці «Україна». Вони є складовою частиною угоди, що укладається між Організатором та Відвідувачем щодо придбання Квитка.

1.3.Відвідування Заходу є добровільним і всі ризики, пов’язані з перебуванням на Заході, Відвідувач приймає на себе.

1.4.При купівлі та/або отриманні Квитка Відвідувач погоджується:

– на дотримання цих Правил, на участь у можливій фото-, відеозйомці, теле-, радіотрансляції Заходу, дозволяє Адміністрації, Організатору використовувати фото-, відео-, аудіо записи з його участю в рекламних цілях;

– стежити за інформацією про можливі зміни місця, дати та часу проведення Заходу;

– що відповідальність за відвідування Заходу у визначені день, місце та час, в разі своєчасного повідомлення про зміну місця, перенесення дати і часу його проведення, покладена на Відвідувача;

– з правом Адміністрації та/або Організатора, чи Служби безпеки та охорони не допустити до Палацу «Україна» у разі порушення Правил без відшкодування вартості Квитка;

– з правом Адміністрації та/або Організатора, чи Служби безпеки та охорони примусити його покинути Захід у разі порушення Правил без відшкодування вартості Квитка, а у випадках вчинення ним протиправних дій – притягнення до адміністративної або кримінальної відповідальності відповідно до чинного законодавства України;

– з метою уникнення стресових ситуацій перед початком Заходу з ціллю економії часу під час білетного контролю та особистого огляду, приходити на Захід завчасно.

Правила проходу Відвідувачів на Захід

2.1.Вхід Відвідувачів на Захід здійснюється виключно по Квитках, які затверджені Організатором Заходу та Адміністрацією.

Двері Глядацької зали Палацу «Україна» відкриваються за годину до початку Заходу, вхід до Глядацької зали відкривається за 15 хвилин до початку Заходу.

2.3.Вхід в Палац «Україна» дозволяється тільки через лінію контролю, обладнану спеціальними технічними засобами.

2.4.Відвідувачі, які використовують кардіостимулятори, інші електронні прилади задля забезпечення життєдіяльності перед проходженням контролю, повинні повідомити про це співробітників Служби безпеки та охорони.

2.5.Квиток дійсний на одну особу незалежно від віку Відвідувача.

2.6.Вхід дітям до 4-х років без надання окремого місця безкоштовний.

2.7.Дітям до 12 років вхід до Палацу «Україна» можливий тільки в супроводі дорослих при наявності у кожного з супроводжуючих окремого Квитка.

2.8.Відвідувач повинен зайняти місце відповідно до свого Квитка.

2.9.Квиток необхідно зберігати до кінця Заходу і пред’явити на першу вимогу представника Адміністрації, Організатора, Служби безпеки та охорони.

2.10.Претензії щодо підроблених Квитків Організатор не розглядає.

2.11.Якщо Відвідувачу необхідно залишити Захід під час його проведення і згодом повернутися, він зобов’язаний звернутися до офіційних представників Організатора Заходу з метою отримання додаткового пропускного документу, який надасть змогу повернутися на Захід. При цьому вхід до Глядацької зали здійснюється відповідно до п. 2.14. цих Правил.

2.12.У випадку якщо Відвідувач залишив Захід і не отримав додаткового пропускного документу, на Захід його не буде допущено.

2.13.При запізненні Відвідувача на початок Заходу, вхід до Глядацької зали здійснюється виключно в перервах/антрактах. При цьому вартість Квитка за пропущену частину Заходу не відшкодовується.

2.14.Відвідувачі зобов’язуються залишити територію Палацу «Україна» протягом 30 хвилин після закінчення Заходу, або в строк визначений Адміністрацією.

Правила поводження Відвідувачів в Палаці «Україна»

3.1.Відвідувачі зобов’язані всередині приміщення Палацу «Україна» поводити себе спокійно, не створювати надмірного шуму та галасу.

При вході в Глядацьку залу Палацу «Україна» всі засоби мобільного зв’язку повинні бути вимкнені, або переведені в безшумний режим протягом усього Заходу.

У разі вживання та/або розповсюдження наркотичних / психотропних / токсичних речовин, чи зловживання алкогольними напоями на території проведення Заходу, проявів агресії з боку Відвідувача до інших осіб, порушення громадського спокою тощо, офіційні представники Адміністрації, Організаторів, служби безпеки та охорони мають право примусити Відвідувача покинути Захід без права повернення чи відшкодування вартості Квитка.

Відвідувачам Палацу «Україна» забороняється

4.1. Вхід до Глядацької зали з морозивом.

4.2. Вхід до Глядацької зали у верхньому одязі.

4.3. Приносити заборонені на території Палацу «Україна» предмети, речовини, вогнепальну і холодну зброю, спеціальні засоби (газові балончики, електрошокові пристрої і ін.), колючі, ріжучі, великогабаритні (розміри яких перевищують 25х25х25 см), а також інші предмети, які можуть бути використані для нанесення тілесних ушкоджень, піротехнічні вироби, вибухові, радіоактивні, вогненебезпечні, отруйні та їдкі речовини і речі з неприємним запахом, лазерні указки, будь-які аерозолі та напої в будь-якій тарі, алкогольні напої, їжу.

Проходити на Захід з тваринами.

Палити в не призначених для цього місцях. Палити в приміщенні Палацу «Україна» суворо заборонено.
Розпивати спиртні напої, пиво в не призначених для цього місцях, з’являтися в громадських місцях в стані алкогольнго, наркотичного, токсичного сп’яніння, у вигляді, що ображає людську гідність.

Викидати на сцену Глядацької зали та інші місця проведення Заходу сторонні предмети, в тому числі піротехнічні вироби, а також здійснювати інші дії, що порушують порядок проведення Заходу.

Допускати вигуки чи інші дії, що принижують людську гідність учасників Заходу, Відвідувачів.

Перебувати під час проведення Заходу в проходах, на сходах або в місцях евакуації, створювати перешкоди пересуванню учасників Заходу, забиратися на огорожі, парапети, освітлювальні пристрої, майданчики для звукопідсилюючої апаратури та телевізійних зйомок, щогли, дах, несучі конструкції, пошкоджувати обладнання і елементи оформлення споруд, інший інвентар.

Заходити без дозволу Адміністрації, Організатора Заходу, Служби безпеки та охорони на сцену, а також в інші службові та технічні приміщення.

Здійснювати торгівлю, наносити написи, розклеювати і розповсюджувати оголошення, плакати та іншу продукцію інформаційного змісту без письмового дозволу Адміністрації, Організатора Заходу.

Носити, виставляти напоказ знаки або іншу символіку, спрямовану на розпалювання расової, соціальної, національної та релігійної ворожнечі.

Проводити фото- та/або відеозйомку без дозволу Адміністрації, Організатора Заходу.

Повернення Квитка

Повернення Квитка здійснюється виключно Організатором, у випадках визначених чинним законодавством України.

Правила поведінки в разі виникнення натовпу, пожежі

Ніколи не йдіть проти руху людей.

Тримайтеся ближче до краю, остерігайтеся поручнів, кутів і сходинок.

Якщо ви впустили якусь річ (сумку, куртку, або парасольку) не намагайтеся її підняти – це може коштувати вам життя.

Не робіть активних дій в натовпі.

Якщо ви впали, одразу закривайте руками голову, постарайтесь різко встати.

Якщо ви виявили запах диму, чи інші ознаки які можуть призвести до раптової пожежі, одразу повідомте Службу безпеки та охорони або інших працівників Палацу «Україна».

Під час пожежі намагайтеся бути спокійними та уважно слухатися представників Адміністрації, Організатора, Служби безпеки та охорони.

При виявленні підозрілих предметів повідомте про них представників Адміністрації, Організатора, Служби безпеки та охорони. Не намагайтесь самостійно оглянути підозрілий предмет.

Адміністрація, Організатор не несуть відповідальності

За шкоду, заподіяну Відвідувачам з їх необережності, в результаті порушення ними вимог техніки безпеки, пожежної безпеки та цих Правил.

За шкоду, пов’язану з погіршенням здоров’я, якщо стан здоров’я Відвідувача погіршився в результаті гострого захворювання, загострення травми, або хронічного захворювання наявного у Відвідувача до моменту відвідування Заходу.

За втрачені Відвідувачем під час перебування на Заході речі.

За підроблені Квитки і Квитки, придбані не в офіційних розповсюджувачів.

Права Адміністрації, Організатора, Служби безпеки та охорони

Проводити огляд Відвідувачів з метою забезпечення безпеки і виключення фактів пронесення в Палац «Україна» заборонених речей.

Відмовити Відвідувачу у відвідуванні Заходу (без компенсації вартості Квитка) з таких підстав:

– при небажанні Відвідувача проходити огляд;

– при порушенні Відвідувачем цих Правил;

– при непокорі Відвідувача законним вимогам працівників Адміністрації, Організатора, співробітників правоохоронних органів, Служби безпеки та охорони;

– при знаходженні Відвідувача в стані алкогольного, наркотичного, токсичного сп’яніння, у вигляді що ображає людську гідність;

– при прибутті Відвідувача на Захід в неохайному, брудному одязі та/або одязі з неприємним запахом;

– при неадекватній, агресивній поведінці Відвідувача.

Зупиняти проведення Заходу в разі виникнення надзвичайних ситуацій або обставин, загрози здоров’ю та життю Відвідувачів, загрози нанесення матеріального збитку майну Адміністрації, Організатора.
Затримувати початок Заходу при необхідності прийняття додаткових заходів безпеки без компенсації вартості Квитка.

8.5. Вказані в п. 4.3. Правил речі вилучаються співробітниками Служби безпеки та охорони і повертаються Відвідувачам після закінчення Заходу. У разі відмові передати співробітниками служби безпеки та охорони заборонені на території Палацу «Україна» зазначені в п. 4.3. Правил речі, Відвідувач на Захід не допускається без компенсації вартості Квитка.

Примусити Відвідувача покинути Захід та територію Палацу «Україна» без права повернення, чи відшкодування вартості Квитка у разі вживання та/або розповсюдження наркотичних, токсичних, психотропних речовин, зловживання алкогольними напоями, проявів Відвідувачем агресії до інших осіб, порушення громадського спокою тощо.

 

 

Новини