віваіва

Відкриття Містечка зимових розваг у центрі Києва

1 Гру 15:26, Вт

У грудні 2020 року на території Палацу «Україна» для всіх бажаючих поринути у святкову атмосферу розгорнеться «Містечко зимових розваг».


Найвища гірка столиці, від якої захоплює дух, простора ковзанка, «take away» фуд-зона, яскрава ялинка та спеціальні сюрпризи від партнерів заходу Mastercard, ПриватБанк, Huawei, D.TEK. Теплі та затишні аксесуари з фірмовим візерунком, які зігріють вас та ваш настрій, можна буде придбати на Різдвяному ярмарку Містечка зимових розваг.

Найбільшою популярністю у маленьких відвідувачів буде користуватися  дивовижна Резиденція Святого Миколая із казковим дизайном, яка подарує фантастичну можливість особистої зустрічі малюків із чарівником у святкові дні.

Гостей Містечка зустрічатиме яскрава 16-метрова еко-ялинка, прикрашена іграшками у вигляді музичних інструментів – унікальна у своїй концепції новорічна красуня. Такий вибір прикрас символізує зв’язок Містечка з Палацом «Україна» –  головним концертним майданчиком країни, на базі якого розгортається святкова локація. Всього для декору було використано 650 іграшок. Доповнюють новорічну композицію 12 маленьких ялинок.

«Містечко зимових розваг» гостинно запросить діточок, які потребують турботи та особливої уваги. Декілька сеансів регулярно будуть зарезервовані для відвідування соціально незахищеними категоріями дітей.

Проєкт «Містечко зимових розваг» – це 2,5 місяці свята у серці Києва та 5 безпечних зон для відпочинку.

Усі карантинні заходи на території Містечка зимових розваг будуть забезпечені повною мірою. Зокрема, задля безпечного перебування на локації необхідно буде дотримуватися безпечної дистанції та знаходитися на території у захисних масках.

Організатори контролюватимуть виконання усіх необхідних епідеміологічних вимог відповідно до розпоряджень МОЗ.

Містечко зимових розваг піклується про безпеку гостей заходу. Окрім основних вимог МОЗ, буде запроваджено БЕЗГОТІВКОВИЙ формат розрахунку на території локації, який дозволяє зменшити вірогідність передачі вірусу на купюрах. 

Безготівковий розрахунок – це безпечно та зручно.

Найзручніший спосіб дістатися до локації – доїхати до станції метро Палац «Україна».

Робота Містечка зимових розваг триватиме до кінця лютого.

 

Новини