Правила відвідування «Містечка зимових розваг»
1. Відвідування «Містечка зимових розваг» означає автоматичну згоду з правилами перебування на території заходу.

2. Відвідування заходу означає автоматичну згоду на фото- та відео-зйомку і публічне використання цих матеріалів організаторами без додаткового узгодження з гостями.

3. Вхід на окремі зони можливий лише за умови придбання Квитка, який надає право багаторазового або одноразового входу (встановлюється організаторами для кожної зони окремо) для одного гостя на територію обраної зони протягом одного дня. Квиток повинен бути переданний стюарду на вході в зону. Повернення грошей за квиток можливе тільки в разі відміни заходу організатором.

4. З метою забезпечення безпеки заходів організатор залишає за собою право проводити огляд особистих речей відвідувачів.

5. Категорично ЗАБОРОНЕНО:
– проносити всі види зброї, скляні, колючі та ріжучі предмети;
– проносити всі види вибухових речовин (салюти, петарди тощо);
– проносити всі види наркотичних речовин і засоби для їх вживання;
– проносити всі види алкогольних напоїв в будь-якій тарі ;
– перебування дітей віком до 14 років без супроводу дорослих;
– паління тютюнових виробів або електронних сигарет (крім спеціально відведеного місця для паління);
– здійснювати всі види торгівлі або рекламної діяльності без погодження з організаторами.

6. Організатор залишає за собою право відмовити у відвідуванні зони активності при наявності квитка, без відшкодування вартості квитка, з кількох причин:
– якщо гість в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння;
– якщо зовнішній вигляд гостя категорично не відповідає нормам пристойності;
– якщо гість відмовляється викласти заборонені до проносу на територію предмети;
– в разі агресивної поведінки, конфлікту з іншими гостями, адміністрацією або службою безпеки.

7. Вхід до території з собаками дозволений. Господар собаки повинен забезпечити наявність намордника, ошийника та повідка для собак, породи яких вважаються потенційно небезпечними.

8. Організатори мають право анулювати квиток у зони активності без відшкодування вартості та/або відмовити в подальшому перебуванні на території заходу будь-яким особам (учасники, відвідувачі, обслуговуючий персонал тощо), які:
– порушують громадський порядок (беруть участь в бійках, нецензурно висловлюються щодо інших відвідувачів або персоналу, справляють природні потреби у непередбачених для цього місцях тощо);
– порушують правила пожежної та техногенної безпеки, в тому числі спроби проникнення на територію, не відведену для проведення заходу (приміщення, дахи тощо);
– займаються жебрацтвом чи підозрюються в крадіжках;

9. Організатори не несуть відповідальності за збереження особистого майна гостей, за будь-яку шкоду, завдану гостям в результаті недотримання законів України, норм громадського порядку, техніки безпеки, правил пожежної безпеки, правил заходу та інших загальноприйнятих норм поведінки.

10. У разі форс-мажору або особливої необхідності організатор залишає за собою право змінювати дату, час проведення та програму заходів.
© Містечко зимових розваг, 2020