віваіва

Заспівають! Затанцюють! Заграють!

13 Лют 13:52, Чт

Вражаюче сузір’я народного мистецтва чекає киян та гостей міста 21 листопада о 19.00 на концерті славетного Національного заслуженого академічного українського народного хору імені Григорія Верьовки!

Одразу у трьох іпостасях – співаків, танцюристів і музикантів – постануть перед глядачами артисти Хору Верьовки, який вже понад 70 років є знаним  в усьому світі!

Заснований у важкий воєнний час, у 1943 році, видатним педагогом, хоровим диригентом і композитором Григорієм Верьовкою, хор здобув світове визнання і щиру любов публіки.

Саме у Хорі Верьовки розпочинали свій творчий шлях музичні легенди Ніна Матвієнко, Ольга Павловська, Алла Кудлай та багато інших чудових співаків. І сьогодні у Хорі Верьовки працюють виключно найкращі професіонали! Нинішні солісти своїм головним завданням вважають: аби «звук летів, як пташка!»

І де не виступав хор імені Г. Верьовки – на рідних теренах чи на далеких континентах – світ визнав великі заслуги його як творця надзвичайно оригінальних і водночас загальнолюдських пісенно-музичних скарбів, цілющої української пісні, запальних танців. Про це переконливо свідчать схвальні статті і рецензії у пресі Німеччини, Румунії, Польщі, Франції, Швейцарії, Бельгії, Люксембургу, Фінляндії, Куби, Мексики, Канади, Іспанії, Португалії, Венесуели, Бразилії, Аргентини, Домініканської Республіки, Коста- Рики, Канарських і Болеарських островів. Колектив гастролював у більш ніж 100 країнах світу та  з кожних закордонних гастролей Хор Верьовки поповнює свій репертуар кращими творами тих країн, у яких виступає. Відтак, вже сьогодні у репертуарі Хору Верьовки є неймовірні єврейські, кримськотатарські танці, пісні і дивовижні хореографічні картини, що розкривають життя і традиції інших народів світу!

КВИТКИ ТУТ

Новини